A A A

Jorkšyro terjerai

 

                     

 2017.06.27    PAS  MUS  GIME  1 KALYTE ir PATINELIS CIHUAHUA
 

                                                                                              

 Sveikinu Jus atvykus i musu puslapi.

 

Mūsų puslapis skirtas Jorkšyro terjerų veislei.

Aš esu Joršyro terjero kalyčių savininkė, veisėja. Mano augintinės yra praejusios parodas, gavusios  įvertinimus.  Mano šuniukai užregistruoti veilsyne “Cefėjas”, kuris priklauso FCI. Šiame puslapyje Jūs galite pamatyti mano kalytes ir įsigyti jų palikuonius.


 Truputis informacijos apie Jorkšyro terjerus.

 
Jorkšyro terjeras yra madingas kambarinis šuniukas. Ši veislė džiugina visus savo šilkiniu kailiu. Veislynas Jums siūlo Jorkšyro terjero šuniukus. Pagal elgesį Jorką galima vertinti kaip dalykinį arba kambarinį šuniuką.
Bantukas Jorkui priduoda specifinę išvaizdą. Juo puošiasi augintiniai eidami į parodas. Labai žaismingai atrodo apsirengę jorkai. Mergaitei užvilkus suknytę, o berniukui kostiumėlį liksite sužavėtas tiek pats, tiek aplinkiniai.
Jorkai yra mylimi ir geidžiami dėl jų dydžio. Jie puikia tinka laikymui net nedideliame bute, juos patogu pasiimti kartu su savimi į kelionę. Be to, jorkas neturi jokio kvapo, tad namai išliks gaivūs. Taip pat jorkas nesišeria, namuose nebus kuokštų kailio.
Jorkšyro terjerų protėviai kilę iš Šiaurės Anglijos. Laikui bėgant ši veislė gavo pavadinimą Jorkšyro terjeras. 1886 metais Jorkšyro terjeras buvo pripažintas ir įtrauktas į Anglijos Kennel klubą. 1898 metais buvo įsteigtas pirmas Jorkšyro terjerų klubas. Tuomet priimtas šios veislės standartas iki šiol Anglijoje liko nepakeistas.
Jorko dydis nuo 14-16 ( angliškų funtų - normalus tuometinis jorko dydis) buvo sumažintas iki šiuo metu normalaus jorko dydžio. Jorkas anksčiau buvo naudojas pelių ir žiurkių gaudymui. Taip pat jis užimdavo garbingą vietą ant pagalvės damų karietose. Jorkas labai geras kompanionas vienišiems žmonėms.
Jorkšyro terjeras yra ir geras klausytojas pagyvenusiems žmonėms. Šis šuniukas universalus augintinis, tačiau nereikia jo nuvertinti dėl mažo svorio.

 

 

 

 
Русский Lietuviškai English